Albanian shqiptar bulgarian Kinezisht (E thjeshtuar) Kinezisht (Tradicionale) çek danez holandez francez gjermanisht Hebraike italian japonez korean lituanez malajas norvegjez rusisht Spanjisht suedez turk vietnamisht
Shopping Sigurt
Facebook Twitter 
Lista e plotë Breeder

Amnesia Haze - Victory Seeds

Amnesia Haze është një kryq shumë i ndërlikuar gjenetik. Ju keni gjenetikë të mrekullueshme juglindore aziatike (shkopinj Thai, Kamboxhiane, Laotian). Pastaj ju keni gjobë Ja
$7.54
Kanabisi Seed Përshkrimi!

Amnesia Haze është një kryq shumë i ndërlikuar gjenetik. Ju keni gjenetikë të mrekullueshme juglindore aziatike (shkopinj Thai, Kamboxhiane, Laotian). Pastaj ju keni varietetet gjobë Jamaican Haze me përqindjen e tyre të lartë THC dhe shije të mprehtë. Ajo gjithashtu ka një gjenetik afgan-hawai, duke kaluar, duke shpejtuar kohën e lulëzuar dhe duke rritur më tej shijen. Rezultati është një tendosje që ka fituar vendin e parë në xNUMX konkurrentë të ndryshëm të kanabisit në Holandë në të kaluarën, përfshirë The High Times Cannabis Cup 3. Amnesia Haze paraqet një sfidë të lehtë, duke marrë deri në javë 2004 për të përfunduar lulëzimin, por e lehtë për të ruajtur me rendiment të shkëlqyeshëm dhe efekt të mahnitshëm dhe shije, është mirë ia vlen.

 

  • Seks: feminized
  • Gjenotip: Kryesisht Sativa
  • Kryqi: Amnesia Haze
  • Periudha Indoor lulëzuar: 10-13 javë
  • Ora Outdoor korrjes: Tetor
  • Japin Indoor: 600 800-g / m2
  • Japin Outdoor: 1000 1500-g / bimore
  • Gjatesia: Medium - Tall
  • THC: 25%
  • CBD: 0.90%
Popular Seed Picker Statistikat
Amnesia Haze është një lloj i mrekullueshëm kanabisi nga Farërat e Fitores i cili aktualisht është i disponueshëm vetëm si një Zgjedhje e Farave të Femra. Amnesia Haze renditet midis farërave më të njohura të kanabisit në dyqanin tonë! Kjo farë kanabisi me cilësi të lartë prodhohet nga Farërat e Fitores dhe është një nga numri i madh i farave të njohura të kanabisit që mund të blini si një opsion të seleksionit të vetëm të kanabisit të Pick dhe Mix October në Farërat Popullore! Amnesia Haze ka një periudhë të lulëzimit të Photoperiod 12 / 12 dhe profili i saj Indica / Sativa mund të përshkruhet më së miri si Dominant Sativa. Mjedisi i saktë për këtë tendosje është shënuar nga seleksionuesi si Mjedise të Brendshme; Amnesia Haze është një Farë Super-Forcë e Kanabisit dhe gjithashtu është zakonisht një lloj kanabisi me prodhim të lartë duke e bërë atë perfekt për njerëzit që kërkojnë një rendiment të madh! Farërat e Fitores nuk kanë shënuar një lartësi shtëpie për këtë tendosje dhe përderisa gjithmonë ekzistojnë ndikime shumë të ndryshme në një tendë të veçantë kanabisi, kategoritë e farave të cilat kanë ndikuar në Amnesia Haze janë: Hibrid; Azi-Qendrore; Azi-Jug-Lindje; Amerika Qendrore dhe Karaibe; Havajane; Shtamet Amnesia Haze. Farërat e Fitores kanë një gamë të madhe farërash të tjerë në dispozicion për blerje në Farërat Popullore këtë October. Amnesia Haze është shënuar se ka një kohë të mesme lulëzimi të mesme (56 deri 90) dhe ka një kohë të korrjes optimale në natyrë të mesit të tetorit.
This product page was updated on Wednesday 5th of October 2022 .
Shiko të gjitha komentet
Popular Seeds / Amnesia Haze Reviews
Seed Rishikimi StarsVince
Vendosur një urdhër 2 ditë më parë, kam paguar me bitcoin. Kam dërguar email të vazhdueshëm në email-in bitcoin me ...
Seed Rishikimi StarsJeremy Bullard
Unë kam porositur nga Popular Seeds disa herë pa asnjë çështje të vetme. Unë do t'i rekomandoja ata për një ...
Seed Rishikimi Starsmichael connachan
Unë isha shumë i kënaqur me shërbimin nga SEED CITY nuk mund ta besoja sa shpejt erdhi porosia ime ...
Ju lutemi logohuni për të shkruar një përmbledhje.
Last Updated: Wednesday, 05 October 2022 17:38

VC

Shiko Shporta juaj
Shiko Shporta juaj

farë picker metamod

Pick nga më të Farërat Popular kanabisit
Përsosin kërkimin në fitore Farërat

Çmimi

Seed Lloji

Dispozicion si farë të vetme

Shumica Farërat Populloret

Produktet gjithsej: 50

Hyrja

Identifikohu ose Regjistrohu një llogari me Farërat Popular

Selector monedhëTë gjitha Breeders në Farërat Popular kanabisit Range
flamur