Albanian shqiptar bulgarian Kinezisht (E thjeshtuar) Kinezisht (Tradicionale) çek danez holandez francez gjermanisht Hebraike italian japonez korean lituanez malajas norvegjez rusisht Spanjisht suedez turk vietnamisht
Shopping Sigurt
Facebook Twitter 
Lista e plotë Breeder

TasteBudz Seeds

Klasifiko sipas:

Back To The Future #2 - TasteBudz Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

Prindi krenar i Starfighter F2 është Alien Tahoe OG, një Hybrid Dominant shumë i vlerësuar nga Indica, jashtëzakonisht i fuqishëm dhe i famshëm për nxitjen e një qetësuesi pothuajse si efekti ...

€10.77

:

Back To The Future #2 Auto - TasteBudz Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

Ngjitësja e nderuar Origjinale aka Gorilla # 4 mburret me një përmbajtje mbresëlënëse THC prej mbi 30% dhe është famëkeq për atë euforik që godet rëndë, gjë që krijon m ...

€10.77

:

Bubble Runtz - TasteBudz Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

Bubble Runtz është përsëri në të! Lloji i farës së kanabisit Bubble Runtz është një i preferuar në mesin e koleksionistëve për profilin e tij të frutave terpene, prejardhjen e shijshme dhe fuqinë ...

€10.77

:

Bubble Runtz Auto - TasteBudz Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

Gjenetika: Bubble Runtz x Ruderalis Indica: 70% THC: 25% Koha e lulëzimit (javë): 7-8 Rendimenti i brendshëm: deri në 550g/m2 Rendimenti i jashtëm: deri në 50-110 g/bimë...

€10.77

:

Cannacotta - TasteBudz Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

Lloji hibrid mbizotërues Indica i cili ofron efekte relaksuese dhe euforike për të ndihmuar në qetësimin e trupit dhe mendjes, kjo mund të ndihmojë në lehtësimin e simptomave të dhimbjes, pagjumësisë dhe...

€10.77

:

Critical Banana Smoothie - TasteBudz Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

Smoothie kritike e bananes është një kryq i bukur hibrid i grushtit të bananes dhe kritike, i zgjedhur për profilin e tij unik tropikal tropikal, tregues të qetë të lartë dhe lojë fjalësh ...

€10.77

:

Critical Banana Smoothie Auto - TasteBudz Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

Efektet e gojëmjaltës kritike të bananes mund të jenë mjaft qetësuese, indika qetësuese gradualisht zvarritet për të shkaktuar një gjendje relaksimi të plotë të trupit ....

€10.77

:

Gelonade - TasteBudz Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

Përjetoni një hibrid të lartë THC me Farërat e Kanabisit Gelonade nga Farat e TasteBudz. TasteBudz Seeds është një kultivues i farës me mbi 30 vjet përvojë në ...

€10.77

:

Grape Gushers Auto - TasteBudz Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

Për sa i përket aromës dhe aromës, kjo bimë trupore paketon një grusht rrushi të mahnitshëm të thartë me lë të kuptohet se grejpfrut të mbuluar me mjaltë ....

€10.77

:

Hash Cake - TasteBudz Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

Torta Hash jep një ndjesi të fuqishme, relaksuese dhe afatgjatë që është më fizike sesa cerebrale. Një efekt paksa qetësues dhe çlodhës hyn në bo ...

€10.77

:

Lemon Meringue Auto - TasteBudz Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

Auto limon skunk x Cookie Cream .... një ndeshje e bërë në parajsë! Nessmbëlsia e cookie-së e çiftuar me Tangy Lemon është një shkrirje aromë që nuk do ta harroni kurrë. Një hig i shpejtë ...

€10.77

:

MAC Muffin - TasteBudz Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

Duke ju zhytur në relaksim dhe duke lehtësuar tensionin, pa qenë i paaftë, kifli MAC lehtëson të menduarit krijues dhe zgjidhjen e problemeve në një stacion të qetë ...

€10.77

:

Mimosa Auto - TasteBudz Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

Kjo zbulesë erdhi nga bashkimi i dy tendosjeve më të forta me shije frutash në planet, sythin e portokallit dhe mjegullën e super limonit - nëse doni një bimë të fortë me rel ...

€10.77

:

Orange Cookies Auto - TasteBudz Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

Bashkimi i fuqishëm i sythave portokalli dhe automjetit skunk ju sjell ndjesinë e pandalshme të agrumeve që është Auto Cookies Orange ...

€10.77

:

Peanut Butter Cookies - TasteBudz Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

Farat e Biskotave të Gjalpit të Kikirikut ofrohen këtu në Farërat Popullore me çmimet më të mira! Treatmbëlsirat e shijshme të farave të kanabisit Biskota me Gjalpë Kikiriku janë një element kryesor për çdo ...

€10.77

:

Last Updated: Saturday, 22 January 2022 11:39

VC

Shiko Shporta juaj
Shiko Shporta juaj

farë picker metamod

Pick nga më të Farërat Popular kanabisit
Përsosin kërkimin në Farërat e shijes

Çmimi

Seed Lloji

Dispozicion si farë të vetme

Shumica Farërat Populloret

Produktet gjithsej: 21

Hyrja

Identifikohu ose Regjistrohu një llogari me Farërat Popular

Selector monedhëTë gjitha Breeders në Farërat Popular kanabisit Range
flamur