Albanian shqiptar bulgarian Kinezisht (E thjeshtuar) Kinezisht (Tradicionale) çek danez holandez francez gjermanisht hebraik italian japonez korean lituanez malajas norvegjez rusisht Spanjisht suedez turk vietnamisht
Shopping Sigurt
Facebook eksitim
Lista e plotë Breeder

Ghost Train Haze #1 - Rare Dankness Seeds

Original Ghost OG kaloi me thyej Nevil së. Një i fuqishëm amped deri të lartë, me më të mahnitshme, trichs sheqer. Aromas ligët drejt kosi dhe i mjegullt. GHT
$8.69
$9.66
Ju Save: 10.00%
:
Kanabisi Seed Përshkrimi!
Original Ghost OG kaloi me thyej Nevil së. Një i fuqishëm amped deri të lartë, me më të mahnitshme, trichs sheqer. Aromas ligët drejt kosi dhe i mjegullt. GHT #1 testuar në 25% + THC. Kjo është një nga krijimet më të njohura Dankness rralla s.
  • 65-80 ditë kohë lule.
  • Opsionet e rregullta dhe të feminizuara në dispozicion
  • 2014 High Times Cannabis Cup US Sativa Fituesi.
  • 2013 High Times Cannabis Cup Vend 2nd Fituesi Mjekësor Sativa.
  • Fituesi vjetor i tensioneve më të forta në Tokë
  • GHOST TRAIN SERIES: Të gjitha të It t janë Original OG "klon vetëm" varieteteve që janë mbledhur nga djajve Harvest Krew në pjesën e hershme të kësaj dekade. Ne të mbajë prerë Ghost, prerë SFV, Trekëndëshi, OG Poison dhe disa të tjerë ... Të gjitha këto hibride do të jetë i ngjashëm me dallime të vogla në shije dhe arrijë.
Popular Seed Picker Statistikat
Ghost Train Haze #1 është një farë e madhe e kanabisit nga të rralla Farave Dankness e cila është në dispozicion në të dy varieteteve të rregullta dhe Feminized Kanabis Farë! Ghost Train Haze #1 renditet ndër Farërat Më Populloret Kanabisi në dyqanin tonë! Kjo farë cilësi të lartë kanabis është prodhuar nga rralla farërave Dankness dhe është një nga numri i madh i farave të njohura kanabisit që ju mund të blejnë si një Pick dhe Mix Single Kanabis Seed opsion këtë March në farërave Popular! Ghost Train Haze #1 ka një 12 / Periudha 12 photoperiod Lulëzuar dhe profilin e saj Tregues / Sativa më së miri mund të përshkruhet si Sativa dominuese. Mjedisi i saktë për këtë tendosje është e shënuar nga Breeder si mjedise shtëpie. Ghost Train Haze #1 është Forca Super Cannabis Seed dhe kjo është gjithashtu në përgjithësi një tendosje të lartë kapitulim kanabis duke e bërë atë të përsosur për njerëzit në kërkim për një Yield Huge! Rralla Fara Dankness nuk kanë shënuar një lartësi të brendshme për këtë tendosje dhe ndërkohë ka gjithmonë një numër shumë i madh ndikime të ndryshme në një tendosje të veçantë të kanabisit, kategoritë e farërave të cilat kanë ndikuar Ghost Train Haze #1 janë: Hybrid, Amerikës së Veriut dhe kanadeze. Rralla Dankness Farërat të ketë një numër të madh të farave të tjera në dispozicion për blerje në Farërat Popular këtë March. Ghost Train Haze #1 ka qenë e shënuar si të paturit e një të mesme (56 për 90 ditë) Indoor lulëzuar Koha dhe asnjë informacion optimale Outdoor Harvest Koha është në dispozicion. Një nga gjërat më të shquar në lidhje me tren fantazmë Haze #1 nga Rralla Fara Dankness është erë e saj të mrekullueshme dhe shija që më së miri mund të përshkruhet si kosi, Sweet në aromë e saj dhe erë!
This product page was updated on Monday 25th of March 2019 .
Shiko të gjitha komentet
Popular Seeds / Ghost Train Haze #1 Shqyrtime
Seed Rishikimi StarsPaul
Vendi më i mirë që kam përdorur deri më tani ka marrë atë më pak se 2 javë nga urdhërimi, nuk ka problem duke u hedhur ...
Seed Rishikimi StarsAlexis
Paketuar mirë, dhe opsec mirë, fara janë në shishe kështu që nuk mund të grimcuar e cila është e bukur për të. Madhe c ...
Seed Rishikimi StarsRicardo QB
Në parim, ju jeni të sigurtë se ju jeni në kërkim të një marrëdhënie seksuale me gjysëm ...
Last Updated: Monday, 25 March 2019 15:36

VC

Shiko Shporta juaj
Shiko Shporta juaj

farë picker metamod

Pick nga më të Farërat Popular kanabisit
Përsosin kërkimin në Dankness Farërat të rralla

Hyrja

Identifikohu ose Regjistrohu një llogari me Farërat Popular

Selector monedhëTë gjitha Breeders në Farërat Popular kanabisit Range
flamur